Tento web využívá sběru dat pomocí cookies. Setrvání na stránkách tohoto eshopu s tím souhlasíte. 


Mými výrobky bych chtěla podpořit tvořivost nejen dětí, ale i jejich rodičů, prarodičů, přátel a známých tím, že nabízíme výrobky pro vlastní dotvoření a dodekorování.

To znamená, že výrobky nejsou lakované, malované, slepené ani jinak dokončené. Jsou to sady, komponenty, drobné, větší i velké tvary z překližky, hry, hračky, skládačky, vkládačky, razítka a mnoho dalšího pro dotvoření jen a jen podle Vaší fantazie, přání a potřeb.

K tomu budete potřebovat opravdu malinko věcí, které má každý správný tvořivec a kutil doma :-).
Jsou to hlavně: disperzní lepidlo typu Herkules (časem ho zařadíme do naší nabídky) - bez toho se neobjedete.  A dále např. fixy, pastelky, voskovky, případně mořidla, akrylové a jiné barvy, dále pak se hodí smirkový papír, nebo houbičku o zrnitosti 80 - 120, pro dekoupage ubrousky a prostě všechno možné, co Vám pomůže z našich kreativní sad a komponentů vykouzlit něco hezkého, potřebného a jen podle Vaší fantazie Smile.

Věřím, že když si výrobky budete moci upravit podle svého a věnujete tomu trochu času a energie, budete mít větší radost, než kdyby jste si výrobek koupili již hotový a zkompletovaný... Smile

Samozřejmě jsou kousky, které nemusíte dále upravovat  a necháte je v jejich přírodním odstínu a přesto i tak krásně vyniknou... Jsou to např. vánoční a velikonoční ozdoby, různé dekorace apod. A přesto i ty si můžete upravit podle svého, když budete chtít :-).

Návody na kompletaci a inspiraci pro dotvoření výrobků můžete najít v kategorii "Kompletace a dekorování", kam postupně a pravidelně vkládám fotonávody, jak pomůcky správně slepit a dokompletovat, případně ukázky, jak lze dřevěné výrobky dekorovat a vybarvovat...

A když nás něco opravdu zaujme z návodů a inspirací na internetu, vložíme odkaz do kategorie "Nápady z netu", kde si je můžete prohlédnou a nechat se jimi inspirovat také Wink.

 

 

 

Takže už nebudu dlouho zdržovat a přeji Vám příjemné prohlížení, vybírání, nakupování a tvoření! WinkSmileInnocent

Vlaďka