Novinky
01.09.2019
VELKÁ PODZIMNÍ SOUTĚŽ
Milí zákazníci,  připravila jsem si pro vás velkou podzimní/zimní hledací soutěž.    Pokud máte zájem o zajímavé slevy, na veškeré zboží, u kterého... číst celé
Zobrazit všechny novinky
  1. Úvod
  2. Dodání do Vánoc

Moji milí zákazníci, je sice teprve září, ale už se mě lidé ptají na dodací dobu v předvánočním čase. 

Každoročně je to obrovský boj, abych zvládla výrobu i dodání včas a zatím jsem vždy uspěla, tak doufám, že to tento rok nebude jiné. :-)

Přikládám kalendář s nejzazšími termíny jak pro přijetí platby, tak odeslání balíčků. 

Prosím, dbejte na to, že platba může dorazit až za 2 dny, proto je lepší, když budete chtít balíček dostat ještě do Vánoc, abyste s touto skutečností počítali. Jinak nemohu zaručit včasné dodání objednávky. Děkuji za pochopení! :-)

Tak jdu na vysvětlivky k barevným kolečkům. :-D

Červené kolečko značí den, kdy je nejzazší termín zaplacení objednávky. V tomto případě tedy raději pošlete platbu nejdéle 11. 12. ve středu. Využívám služeb Fio banky, takže, kdo má účet u ní, toho platba dorazí během pár minut. 

Dobré zkušenosti mám ještě s platbami od GE moneta a tuším, že ČSOB, kdy mi platba dorazí ještě týž den, kdy je odeslaná. Špatné je to s KM. Tam to ten 1 až 2 dny trvá. 

Modré kolečko je nejzazší termín pro odeslání balíčků pomocí kurýra a pošty (ale vzhledem ke zkušenostem, které s poštou mám, prosím tuto variantu raději v tento den již nevyužívejte).

Zelené kolečko je nejzazší termín pro odeslání zásilek pomocí Zásilkovny na pobočku. Do druhého dne, nebo maximálně do dvou (právě v období vánoc) by měla být zásilka na pobočce. 

Samozřejmě toto jsou nejzazší termíny a stát se může cokoli. Proto, pokud máte zájem o výrobky z mé nabídky, zkuste nakoupit raději třeba ještě o týden dříve. :-) 

PS: Objednávky přijaté a uhrazené až 16. 12. 2019 odesílám až po novém roce. 

Všechny tyto uvedené údaje neplatí v případě objednávky na přání, nebo objednávky, kdy je potřeba na přání návrh upravit. Zde opravdu nemám tolik časových možností. Pokud máte zájem o výrobek na přání, objednejte minimálně 1 měsíc před vánoci. Děkuji!

Nejsem plátce DPH

Kontakty

Sídlo firmy:
Obránců míru 146/27
533 12  Chvaletice

E-mail: drevenyobchudek@email.cz
Tel: +420 736 445 134
Web: www.drevenyobchudek.cz

 

V případě potřeby mě můžete kontaktovat :-)...
Logo
Vlaďka Lišková
Vlaďka Lišková
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.