Tento web využívá sběru dat pomocí cookies. Setrvání na stránkách tohoto eshopu s tím souhlasíte. 


07. 03. 2018 | O nás

Výroba na přání - zakázková tvorba

Samozřejmě se nebráním výrobě na přání. Jsou určité věci, které zákazník prostě potřebuje na míru a proto, abyste se co nejvíce orientovali v tom, co jsem schopná vytvořit, sepsala jsem tento článek. Doufám, že dobře poslouží smile.

Z čeho mohu vyřezávat:
Překližka (nejlépe topol do 5 mm tloušťky, buk do 4 mm tloušťky)
Plexisklo (do 5 mm tloušťky)
Guma či silikon (na výrobu razítek)
Moosgummi (pěnovka, ro vyřezávanání různých tvarů, které se mohou použít k razítkování, nebo jako ozdoby na stromeček, různé dekorace, čelenky, materiál pro další tvoření apod...)
Koženka (vyřezávat různé tvary a střihy z koženky není problém. Výřezy z koženky jsou vhodné pro další dekorování např. kabelek, diářů apod.).
Sklo (do skla je možné pouze gravírovat např. fotografie, nebo různé ornamenty apod. Sklo nelze laserem řezat!).
Eloxovaný hliník (hliník s eloxovanou vrstvou lze pouze gravírovat. Tímto způsobem mohu vytvořit různé fotografie, reliéfy apod. Např. lze takto vyrobit cedulky varující před psem apod. :-)).

Nejčastěji na zakázku vyrábím z překližky, dřeva a moosgummi.

Maximální řezná plocha: 
Největší plochu, kterou mohu řezat, je 475 x 275 mm. Větší bohužel můj stroj nezvládne, ale pokod potřebujete větší výrobek, napište mi, ráda Vám doporučím slušného výrobce :-).

Jak mě kontaktovat a co mít připraveného:
S poptávkou na výrobu na přání mne nejlépe kontaktujte pomocí emailu na adrese drevenyobchudek@email.cz  . Zde Vám vždy obratem po přečtení zprávy odpovím. 

Co potřebuji vědět: 
1. Co vlastně potřebujete :-)

2. Velikost požadovaného výrobku
3. Materiál, který vyžadujete
4. Nějaký vzor, podle kterého bych se mohla chytit (pokud chcete vyřezat konkrétní tvary, zašlete mi černobílý obrázek, případně soubor v CDR formátu, případně PDF).
5. Co nejpřesnější popis. 

Prosím, zkuste opravu dodržet všechny tyto body. Komunikace je poté snadnější, rychleší a tím je rychlejší a snazší i výroba :-).
Děkuji!