Tento web využívá sběru dat pomocí cookies. Setrvání na stránkách tohoto eshopu s tím souhlasíte. 


11. 05. 2018 | O nás a o obchůdku...

O nás a o obchůdku

Vítejte na stránkách Dřevěného obchůdku, který se prozatím dělí o místo s Barevným šopíkem :-).

Jmenuji se Vlaďka a tvorbou pomocí laseru se zabývám více než 5 let. 

Obchůdek je prozatím rozdělen na dvě hlavní kategorie a tou je Dřevěný obchůdek a Barevný šopík. 

Dřevěný obchůdek už je zavedený eshop s výrobky z převážně topolové překližky, kde naleznete především polotovary a sady pro dotvoření jako jsou didaktické pomůcky, dekorace a různé tvary, výřezy, knoflíky a mnoho jiného pro další dekorování a tvoření. 

S výrobou didaktických pomůcek jsem začala díky svým dětem, které mají specifické problémy s učením. Pomůcky jim pomáhaly v jejich rozvoji, když jsem je učila doma. Nyní už jsou velcí, ale pořád je dost jiných dětí, kterým se mohou hodit. 

Dekorace jsou moje slabost. Cokoli si vyrobím sama pro sebe, to nabídnu i zde. Asi nejzajímavější nabídkou jsou Rodinné kalendáře a výroba hodin. Dále mají zákazníci rádi různé dekorace pro svatební den a u pomínku na něj. Především asi Rámečky alá knihy hostů, kam vlepíte dílky, ne které se svatebčané podepíší, nebo otisknou prstík a pod. wink

Dřevěné komponenty jsou parádní věcí pro různotodé tvoření a to nejen s dětmi. Díky nabídce obchůdku můžete vyrábět spoustu různých dekorací a funkčních věcí. Pokud něco v nabídce nenaleznete, stačí mě kontaktovat a já se vám pokusím vyhovět smile.

 

Nabídka Barevného šopíku je tu jen na nějakou dobu, než zavedu eshop přímo s jeho nabídkou. Vzhledem k tomu, že už jeden obchůdek vedu, je to o to časově náročnější, tak jsem se zatím rozhodla takto. Je dost možné, že se tak zákazníci s naší novou tvorbou seznámí o to dříve a lépe laughing.

Pod nabídkou Barevného šopíku nabízíme potisk různých předmětů pomocí sublimační a laserové technologie

Šijeme si vlastní výrobky jako jsou nákupní tašky, polštáře, baťohy, kapsáře, sáčky apod, které můžeme následně potisknout vámi vybranou grafikou. Díky vlastnímu zpracování a šití můžeme zaručit kvalitní výrobek, nebo jej samozřejmě vyměnit. 

Dále tiskneme na různé keramické a skleněné předměty (prozatím máme v nabídce hrnečky a podkladničky z keramiky), materiál jako je filc, nebo flauš (skládají se ze 100% polyesteru a tak jsou pro tento druh tisku ideální wink), dřevo a MDF, které si pro tyto účely sami připravujeme (nanášíme polyesterovou vrstvu) a vyřezáváme.

Jsme schopni vyrobit velkou škálu výrobků, které můžete využít jako dárek, nebo didkatické pomůcky apod. 

Laserovou technikou vyrábíme různá pexesa a do budoucna chceme tvořit i obrázkové didaktické pomůcky.