Tento web využívá sběru dat pomocí cookies. Setrvání na stránkách tohoto eshopu s tím souhlasíte. 

Zrychlené vyhledávání (postupně připravujeme)

Svatba_a_svatební_dekorace  Vánoce Velikonoce  Tvorba_hodin   


HODNOCENÍ

Milí zákazníci, fanošci a návštěvníci winksmile

před časem jsem zrušila spolupráci s Heureka.cz, kde jste mohli psát své recenze. Důvodem bylo GDPR a zvláštní chování ze strany Heureky, které mě utvrdilo spíš v tom, abych dál nepokračovala. Smlouvu jsem s nimi tedy vypověděla a vaše osobní údaje, které jste poslali (nebo případně pošlete, nebo taky ne laughing), už Heureka zpracovávat nebude. 

A proto jsem založila tuto rubriku, kam můžete své hodnocení vkládat, případně mi ho poslat emailem a vložila bych ho sem s vaším souhlasem sama. Stránky nejsou na tuto věc úplně připravené, ale s tím bohužel sama nic neudělám. Je to věc provozovatele stránek. Přesto bych zde ráda rubriku s hodnocením a referencemi měla, abyste byli v obraze, jesti jednáte se slušným člověkem winksmilelaughingcool.

Všichni jsme jen lidi a každý děláme chyby a já určitě nejsem výjimka, přesto se snažím veškeré závazky vyřídit co nejlépe. Pokud chybu udělám, napravím ji, jak nejlíp mohu, případně vracím peníze, nebo řeším jiné kompenzace. Pokud se mnou budete jednat slušně, ráda slušnost vrátím smile.

V následujících článcích si můžete přečíst, kde naleznete má starší hodnocení, případně, kde můžete vložit ta nová. 

Přeji Vám hezký den smile.

Vlaďka

Hodnocení a reference

18. 07. 2018 | HODNOCENÍ

Tato rubrika je tu pro vás, kdo jste nakoupili v Dřevěném obchůdku a rádi byste se vyjádřili o spokojenosti s průběhem objednávky, komunikací a dodaným zbožím. Pokud vám recence nepůjde vložit, napište mi email, udělám to za vás. Děkuji a přeji vám hezké dny :-). Vlaďka

celý článek