Tento web využívá sběru dat pomocí cookies. Setrvání na stránkách tohoto eshopu s tím souhlasíte. 


14. 07. 2018 | O nás

Dřevěný obchůdek

V dřevěném obchůdku nabízíme, jak již název napovídá, výrobky hlavně ze dřeva. 

Jsem strašně laughing kreativní člověk, jehož hlavou běhají nejrůznější nápady, jak a co nejlépe vyrobit, jak využít to a to a díky tomu vznikají výrobky, které můžete v Dřevěném obchůdku najít. Jsou to předně sady pro výrobu didaktických pomůcek a dekorací a v neposlední řadě různých polotovarů a drobností k dalšímu dotvoření. Více se o nich rozepíšu v dalších řádcích smile.

Jak jsem již řekla, nejčastěji prodávané výrobky jsou různé sady pro výrobu didaktických pomůcek. Jsou to vyřezané komponenty, které je potřeba obvykle slepit a případně různě dekorovat barvením, mořením a další spoustou různých možností. Jejich kompletace není složitá. S trochou zručnosti by to zvládli i děti, ale je lepší, když se zapojí dospělí wink. Zde je odkaz, kde naleznete stránku s návody na kompletace a dekorování cool.

         

Další velkou skupinou výrobků jsou různé dekorace, především rodinné kalendáře, hodiny, věšáky a bordury, tácky a jiné výrobky k dotvoření podle vašeho vkusu a přání. Tyto výrobky vznikají buď díky inspiraci na zahraničních stránkách (pinterest je studnicí plnou nápadů a inspirací wink), nebo tak, že prostě něco potřebuji, tak si to vyrobím laughing.

          

A v neposlední řadě představuji trochu opomíjenou část mé nabídky a tou jsou různé drobnosti a polotovary k dalšímu tvoření podle vlastní fantazie. Patří mezi ně různé desky vhodné třeba na dekupáž, malování, lepení mozaiky apod., dále různé vyřezy a tvary a přívěsky, které můžete využít opravdu různorodě, dále knoflíčky, mini vyšívací bubínky, mini rámečky, písmenka a mnoho dalšího...

            

A na co bych málem zapomněla (fuj laughing) jsou různé dekorace a potřeby pro slavnostní příležitosti, jako jsou Vánoce, Velikonoce, svatba a narození miminka... Tady je několik ukázek wink

           

Troufám si říct, že pro kreativní duše je náš obchůdek tak trošku rájem coollaughingwink. Ale je mi jasné, že zde nemusíme mít vše, co si taková duše žádá. Potom stačí, když mě kontaktujete a já se pokusím vám vyrobit přesně to, co potřebujete smile. Zde je odkaz, kde můžete najít informace, co jsem schopná vyrobit a z jakých materiálů wink.

Děkuji vám za přečtení těchto řádků a přeji vám příjemnou návštěvu a případný nákup smile.
Vlaďka