Tento web využívá sběru dat pomocí cookies. Setrvání na stránkách tohoto eshopu s tím souhlasíte. 


10. 05. 2018 | Nejčastější otázky

Dodací lhůta

Milí zákazníci, 

zboží se vždy snažím odeslat do 3 dnů a na Slovensko do 5 dnů. Někdy se stane, že se mezi ně vkrade víkend a svátky a tak se bohužel dodávka protáhne. Pokud to ale jen trochu jde, odesílám balíčky i v jeden den z víkendu. To se týká objednávek, u kterých není žádná úprava na přání. Prostě jen vyrobím, zabalím a balíček může vesele cestovat k zákazníkovi laughing.

Pokud je výrobek potřeba upravit (jsou to např. svatební rámečky se srdci alá knihy hostů, nebo puzzle s nápisy apod.) je dodací lhůta do 7 dnů včetně víkendu. Většinou však stíhám základní 3denní lhůtu :-).

A když chcete výrobek celý znovu navrhnout (např. rámečky s iniciály na fotografie, nebo nápis na stůl apod.) je potřeba mi dát 2 - 3 týdny. Musím se totiž v mezi čase věnovat i dalším zakázkám. Výroba a návrh úplně nového výrobku je časově náročná hlavně proto, že musím samozřejmě komunikovat se zákazníkem, zasílat náhledy návrhů a zjistit tak, co přesně si přeje. Komunikace mezi stranami není vždy plynulá, protože každý z nás musí chodit do práce, věnovat se rodině, nebo prostě vyřizovat úřady a nemůže být stále na emailu laughing. Proto si raději nechávam časovou rezervu až 3 týdny. Zde děkuji za pochopení a případně včasnou objednávku smile.

Snad jsem stručně shrnula, co je potřeba. Pokud ne, prosím kontaktujte mě a napište mi co a jak ještě není úplně a já to napravím wink.

Děkuji a přeji Vám příjemné dny! smile
Vlaďka